В Аргентині відкрився гігантський лабіринт

Незвичайний атракціон чекає туристів в містечку Ель – Ойо , що в аргентинській провінції Чубут : гігантський лабіринт , складений з живоплоту , зайняв ділянку площею 8000 квадратних метрів.

 Лабіринт включає 10 входів , а загальна протяжність доріжок становить 2 200 метрів. За словами творців , тямущі відвідувачі без проблем зможуть розгадати « головоломку » протягом півтора годин.

Втім , атракціон призначений не тільки для сімейного дозвілля , а й для проведення розважальних заходів. Так в 2015 році на його території відбудеться популярне в регіоні Свято благородних фруктів ( Fiesta Nacional de la Fruta Fina ) , а вже в прийдешньому лютому лабіринт прийме Свято смаженого м’яса (з 6 по 9 лютого) і Свято лісу (з 14 по 16 лютого) .

Дістатися до Laberinto Patagonia можна по федеральній автомобільній трасі Ruta Nacional 40 (з’їзд на 1901 кілометрі в сторону El Desemboque ) .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла