Аргентина – Буенос – Айрес

Аргентина - Буенос - Айрес

Якщо вже ви потрапили в Буенос-Айрес обов’язково побувайте на ринку Матадерос. Тут вам запропонують вироби, яких ви не знайдете в магазині. Виключно вироби народних умільців як у нас їх називають. Крім того тут проходять всілякі фестивалі самодіяльних артистів. І якщо ви потрапите на такий фестиваль, то вам просто пощастило.

Також вашому погляду постануть змагання наїзників, що теж є однією з національних видів розваг.

Побувайте в Будинку культури Ла Пренса. Саме завдяки цьому палацу Буенос – Айрес називають Парижем Південної Америки. Зараз поясню чому. Справа в тому, що на першому поверсі тут знаходиться зал, спроектований майже як Версальський палац у Парижі. Називається він Золотий Зал. На даху височить величезна статуя-символ свободи слова. Зроблена вона із бронзи, а в руках у неї книга.

Вулиця Флорида здивує вас торгово-розважальним центром Галереї Пасіфіко. Стеля цього центру прикрашена чудовими фресками. Крім того в цьому торговому центрі знаходиться декілька музеїв і школа танцю.

Дивно красивий фонтан Нерейдас. Скульптори ліпили деталі для цього фонтану в Італії, і тільки потім завезли їх до Аргентини і зібрали в фонтан. Спочатку планувалося спорудити фонтан біля президентського палацу, але потім рішення поміняли, кажуть, що на це вплинула громадська думка. Начебто люди виступили проти розміщення фонтану біля «Рожевого дому». Сам же президентський палац знаходиться на Плаже де Майя. У перекладі травнева площа. Її називають серцем Буенос-Айреса, крім президентського палацу тут знаходяться красиві і найстаріші будівлі ратуші, урядового будинку. Крім того в місті безліч шикарних парків, Японський, Палермо. Є також планетарій і зоопарк.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла