Аргентина під водою

Аргентина під водою

Мінімум 54 людини загинули в Аргентині в результаті повеней після сильних дощів. У Ла Плата, в 60 км на південь від Буенос-Айреса, негода забрала життя щонайменше 46 осіб. Вони потонули або отримали смертельні електричні удари. У столиці провінції Буенос-Айрес в ніч на середу всього лише за дві години випало 311 л дощу на один квадратний метр. Багатьом людям довелося забиратися на дахи або дерева, звідки їх потім знімали рятувальники.

У Буенос-Айресі ще у вівторок загинуло 8 осіб. Там за дві години на один квадратний метр випало 110 л дощу. У цілому від повені в столиці постраждало 350 000 чоловік. Приблизно в 1 млн. мешканців тимчасово пропала електрика, про що повідомив міністр планування Хуліо де Відо.

Папа Римський Франциск, який сам родом з Аргентини, закликав громадськість надати допомогу його землякам, десятки тисяч яких стали бездомними через повені. У посланні своєму спадкоємцеві в Буенос-Айресі, архієпископу Маріо Полі, він написав, що молиться за загиблих і їх сім’ї. Останній раз такі повені Аргентина бачила в 1906 році.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла