Аргентина і Буенос – Айрес столиця танго

Крім архітектурних і культурних пам’яток Буенос-Айреса одне з провідних місць займає танго. Хто не бував у Буенос-Айресі ніколи не дізнається секрет цього танцю. Місто саме по собі наповнене духом і мелодіями цього танцю. Танго можна почути в будь-якому кафе, у дворі, і з салону автомобіля. Буенос-Айрес побудований, живе за Європейськими законами. Можливо тому тут так багато туристів з усього світу.

Столиця Аргентини це місто емігрантів, саме так його називають. І навіть саме танго було засновано вихідцем з Франції. Але так вже історично склалося, що цей танець отримав свій розвиток саме тут.

Нічне життя Буенос-Айреса це окрема історія. Саме у вечірній час, коли місто запалює вогні можна побачити справжнє танго. Танцюють його не тільки в театрах або на закритих майданчиках. Є спеціальні вечірки-танго, – які називаються мілонги. На них можна потрапити кожен день. Єдиний їхній якщо можна так висловитися недолік це платний вхід, який коштує недешево від 20 доларів.

Якщо ви хочете не просто подивитися, а й навчиться танцювати цей дивно-пристрасний танець, є безліч шкіл і центрів де вас навчать цьому мистецтву, природно теж не безкоштовно. Як би там не було в Буенос-Айрес приїжджають подивитися і повчитися танго від усюди. У Буенос-Айресі можна на сходинках кафе зіткнутися зі справжнім гуачо (аргентинський мачо), який за невелику плату покаже вам кілька па, і дозволить з ним сфотографуватися. Ще один цікавий момент, що всі вулиці столиці аргентини як правило, з одностороннім рухом, як у Нью-Йорку. Для європейця це незвично, то й річ повертаєш голову вліво, хоча треба дивитися тільки в напрямку руху. Для того щоб не розгубитися на кожному перехресті стоїть вказівник з напрямком руху. У будь-якому випадку поїздка в Буенос-Айрес, запам’ятається вам на все життя, будь то через танго чи через інші пам’ятки ви обов’язково захочете сюди приїхати ще разок.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла