Аргентинський національний парк випустить електронні квитки

Одна з найвідоміших природних визначних пам’яток Аргентини , національний парк Лос- Гласьярес ( Parque Nacional Los Glaciares ) введе систему електронних квитків , яка дозволить зробити його відвідування більш комфортним.

В даний час в країні такі квитки можна купити тільки на водоспади Ігуасу . Замовлені через інтернет електронні квитки потрібно потім отримати в спеціальному вікні при вході в парк. Це документ нового типу : водонепроникний , має штрихкод і водяні знаки , а також містить всю інформацію про туриста : ім’я, номер паспорта або ID , країну проживання і дату входу в заповідник .

У розпорядженні адміністрації Лос- Гласьярес вже є 600 тисяч подібних квитків. Вони надійдуть у продаж протягом найближчих тижнів ; скористатися ними зможуть туристи , які планують вхід в Parque Nacional Los Glaciares через Ріо – Мітрі ( Río Mitre ) . Поступово технологія буде вдосконалюватися , і до кінця 2014 року електронні квитки стануть основною « перепусткою» до льодовика Періто – Морено та інших природних красот парку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла