Альпійська казка: термальний курорт «Аква Дім»

Ті з нас , хто в своєму довгоочікуваному відпочинку цінує не тільки психологічне розслаблення , але й відновлення фізичне , завжди вибирають компромісні варіанти, що дозволяють досягти одночасно двох цих цілей. На щастя , сучасна рекреаційна інфраструктура світу і Європи зокрема пропонує незліченну безліч відповідних комплексів , об’єднуючих приємне з корисним. Одне з таких чарівних місць – термальний курорт « Aqua Dome », розташований серед чудових австрійських гір , званих Тірольськими Альпами.

Головна перевага цього місця – звичайно ж , цілюща термальна вода , що видобувається з резервуара , який знаходиться на глибині 1865 метрів під землею. Це вода з древніх льодовиків , яка , пройшовши через гірські породи , придбала свої лікувальні властивості , і тепер з її допомогою багато людей можуть позбутися різноманітних захворювань.

Особливої ​​уваги заслуговує і сам готельний комплекс , адже дизайн його головного елемента – дзеркальної конічної вежі – помітний здалеку , і вже давно є одним з найбільш впізнаваних серед термальних курортів Австрії. Готельний корпус , як і решта споруд на території , вражають своїми чіткими геометричними формами і поєднанням гострих кутів з округлими лініями відкритих терм.

Територія комплексу становить близько 50 тисяч квадратних метрів, де оптимально розташоване все , що необхідно для повноцінного відпочинку гостей . Тут є величезна кількість басейнів з підсвічуванням і навіть музичним супроводом , а чудовий 4 – зірковий готель « Aqua Dome » пропонує відмінні умови для комфортного проживання. І головний бонус: буквально з будь-якої точки курорту , будете ви знаходитися в номері або блаженствувати в термі під відкритим небом , ви зможете безперешкодно насолоджуватися неповторним видом на долину Етцталь і розкішні Альпи!

Термальний комплекс « Aqua Dome » вже давно є одним з найулюбленіших місць відпочинку для європейців – за рік його відвідують більше 350 тисяч чоловік. Тут можна чудово відпочити як влітку , так і взимку , адже гори прекрасні в будь-який час року , а цілюща вода не втрачає своїх чарівних властивостей залежно від сезону , тому можете сміливо планувати свою відпустку в « Аква Домі» вже сьогодні .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла