Чорна пустеля

Єгипет багатий не тільки унікальними історичними пам’ятками, а й незвичайними природними місцями , до яких можна сміливо віднести Чорну пустелю , розташовану недалеко від оазисів Бахарія і Фарафра .

Свою назву пустеля отримала від наявності численних чорних брил , які розкидані на великій території . У цьому районі раніше було багато вулканів , тому чорний колір ландшафту є результатом дії вулканічної руди.

Чорна пустеля вважається безлюдній територією , тут розташовуються також і гори , які утворені вулканічними породами. Частина пустелі – це дно величезного кратера вулкана туфу , саме він дуже давно назавжди прикрасив піски на багато кілометрів в чорний колір , розкидавши при цьому в окрузі тисячі темних каменів.

І все ж , якщо уважно придивитися , то можна побачити , що грунт пофарбований не в чисто чорний колір , тут переважають помаранчево-коричневі відтінки.

Чорна пустеля є дуже популярною серед фотографів , адже вона утворює дивовижну гру світла і тіні. Своєю загадковістю , строгістю і красою пустеля привертає увагу десятків тисяч мандрівників , адже тут крізь піски на поверхню виступають , звиваючись в химерних формах , потужні кристалічні плити.

Багато туристів діамантом пустелі , її справжнім скарбом називають кристалічну гору , яка переливається під променями сонця фантастичною гамою кольорів.

Раніше частини гори використовували в якості будівельного матеріалу для зведення дороги , але пізніше , влада Єгипту , усвідомивши унікальність цієї природно пам’ятки , взяла її під охорону держави .

Складний ландшафт , а також досить велика віддаленість території Чорної пустелі від цивілізації представляють певну небезпеку для туристів , які вирішили подорожувати самостійно. Багато настійно рекомендують не вирушати в пустелю без досвідченого гіда , який у цікавій формі розповідає про історію утворення цієї дивовижної місцевості , а також пильно стежить , щоб туристи не залишали слідів своїх візитів в цьому красивому і незвичайному куточку планети.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла