Екскурсії та пам’ятки в Нідерландах

Нідерланди

Нідерланди – одна з найцікавіших країн Західної Європи. Незважаючи на те, що державу дуже часто іменують «Голландією», це невірно. Офіційно лише 2 провінції з 12 називаються Північна і Південна Голландія. Унікальні природні ландшафти, знамениті «голландські тюльпани», середньовічна архітектура, велика кількість найцікавіших визначних пам’яток і неповторна атмосфера залучають сюди величезну кількість туристів.

Серцем і перлиною Нідерландів, безумовно, вважається столиця – Амстердам. Це одне з найкрасивіших міст Європи, а також культурний центр країни. Численні канали, що перетинають місто, є однією з його візитних карток та улюбленим місцем прогулянок туристів. В Амстердамі неодмінно варто пройтися по знаменитій площі Дам і центральній вулиці столиці – Дамрак. Серед найцікавіших визначних пам’яток варто виділити чудовий Королівський палац, знаменитий музей Мадам Тюссо, Монетну Вежу, Нову церкву, церкву Святого Миколая, вежі Схрейерсторен і Монтелбансторен, будинок-музей Рембрандта, музей Вінсента Ван Гога, Національний музей Нідерландів і Державний музей Рейксмюзеум. Не менш популярні і такі місця як Англіканська церква, бегинаж, Археологічний музей Аллард Пірсона, Музей НЕМО, Музей алмазів, найкрасивіші мости міста – Блаубург і Махере-брюг, Квітковий ринок і, звичайно ж, знаменитий квартал «Червоних ліхтарів».

Гаага – одне з найстаріших міст Нідерландів, в якому розташовується резиденція уряду і парламенту. Гаага – це чудові архітектурні ансамблі, розкішні парки, прекрасні пляжі і безліч культурних пам’яток. Серед найцікавіших споруд Гааги варто виділити Палац світу, Замок Бінненхоф, будівля трибуналу Ріддерзаал (Лицарський зал), середньовічну в’язницю Гевагенпорт, Королівський палац Нордейнде, Стару Ратушу, Собор Гроте-Керк і Міський пасаж. Також варто відвідати Художню галерею Маурицхейс, Міський музей, Музей Ешера, Музей «скульптури на морі», Науковий музей «Музеон», Валлонську церкву, будинок-музей Спінози, Акваріум, парк Клінгендейл і Мадюродам (музей під відкритим небом). Самими знаменитими пляжними зонами Гааги вважаються райони Схевенінген і Кяйкдаун.

Подорожуючи по Нідерландам, неодмінно варто побувати в Зансе Сханс і помилуватися знаменитими вітряками, відвідати Національний парк Кекенхоф, мальовниче містечко Харлем, затишний Утрехт і одне з найкрасивіших міст країни Делфт. У Роттердамі найбільш цікава стара частина міста – Делфсхавен, а також такі визначні пам’ятки як Всесвітній музей, Музей Бойманс-ван Бенінгена, Морський музей, Музей Кунстхалле, Евромачта, собор Сент-Лорентскерк і Ботанічний сад.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла