Туризм в Єгипті

Туризм в Єгипті

Туризм є основною статтею доходів у Єгипті, тому йому приділяється найбільше уваги в цій країні. Багата стародавня культура, якою єгиптяни пишаються, сьогодні доступна і всім європейцям. Єгипет швидко розвивається і вже давно не живе своїм минулим: впроваджуються передові технології сільського господарства, розвивається індустрія. Крім різних відомим всьому світу пам’ятників фараонам, в Єгипті Ви можете побачити і пам’ятники іншої епохи – епохи хрестових походів.

Знайомство з незвичайним Єгиптом потрібно починати з Каїра, а якщо точніше, то з Єгипетського музею. Там перед Вами постане епоха фараонів у всій красі. Піраміди Мікеріна, Хеопса і Хефрена відвідують всі туристи, ще б пак, адже за легендами, тільки лише доторкнувшись до цих будов, можна отримати небачену силу. Наскільки точно древні виконали свої задуми. Незважаючи на всі здогади і теорії, простій людині ніяк не осягнути розумом, як же можна було все це спорудити, не використовуючи сучасні технології і обладнання. А ми так любимо все незвичайне і містичне. У Єгипті з його казками про мумії якось особливо віриш у всі історії.

Після цих обов’язкових пунктів туристичної програми, обов’язково відвідайте Мемфіс, Фіви, Долину царів і Луксор. Відомі назви, чи не так? Тепер Ви маєте щастя побачити все своїми очима. І все здається нереально красивим, величним, від усього так і віє таємницями.

У Єгипті крім всіх його прекрасних старожитностей є й сучасні розваги. Наприклад, дайвінг у Червоному морі. Вам обов’язково запропонують прогулянку по пустелі на джипах, це джип-сафарі. Якщо Ви не боїтеся кораблів пустелі, покатайтеся і на них.

Ну і як же не подивитися на величезних сфінксів і золоту маску Тутанхамона, некрополі і всі настінні розписи. Найближче до всіх визначних пам’яток Єгипту знаходяться два великих курорти: Хургада і Шарм-ель-Шейх.

Якщо Ви вибрали Єгипет для відпочинку, перед Вами відкриваються безмежні можливості, використовуйте їх усі. Єгипет – це шанс доторкнутися до історії найдавнішої цивілізації, до благ природи і всіх принад сучасного сервісу. Насолоджуйтесь курортами, пам’ятниками, морем і сонцем.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла