До розвитку туризму в Аджарії підключиться і регіональна рада з туризму

До процесу розвитку туризму в Аджарії підключиться і регіональна рада з туризму. Рада складається з 14 членів і вони представляють приватний і неурядові сектори туристичної індустрії Аджарії. Рада радників з туризму була створена з ініціативи аджарського департаменту з туризму та курортів. Департамент з туризму проводив консультації з представниками приватного сектора туристичної індустрії. Вони й обрали своїх представників до ради, які будуть представляти їх інтереси.

У Департаменті з туризму Аджарії роз’яснюють, що Рада радників є незалежною консультативною групою, головною метою якої є активна участь у процесі здійснення регіональної політики з туризму. Рада розглядає проблематичні питання в туристичній індустрії, враховує громадянські ініціативи, являє рекомендації та поради Департаменту з туризму, що сприяє підвищенню рівня комунікації та довіри між державними та приватними секторами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла