Незвичайна динамічна скульптура в Батумі

Влітку прекрасне грузинське місто Батумі гостинно розкривається назустріч туристам і мандрівникам, залучаючи їх сонячними днями, теплим Чорним морем і, звичайно ж, своєю неповторною атмосферою. Тут ви зможете і спокійно насолодитися курортним відпочинком, почитати анекдоти і з цікавістю провести час на пізнавальних екскурсіях по місту: безліч архітектурних пам’яток, старовинних церков і чудових парків Батумі збагатять вас новими яскравими враженнями.

Серед багатьох цікавих пам’яток міста виділяється незвичайна статуя, яка короткий термін свого існування вже встигла стати справжньою візитною карткою Батумі. Йдеться про металеву скульптуру під назвою «Любов», яка зображує чоловіка та жінку які дивляться один на одного.

Унікальність цієї оригінальної скульптурної композиції в тому, що вона не статична, а рухома: величезні семиметрові фігури закоханих кожні десять хвилин змінюють своє розташування, прагнучи назустріч один одному, поки не зіллються в єдину фігуру. Після цього вони розходяться, щоб через кілька хвилин пригорнутися один до одного знову.

Автором такої незвичайної роботи є Тамара Квесітадзе, яка надихнулася на її створення романом Курбан Саїда «Алі і Ніно». У цьому літературному творі описується історія чуттєвої прихильності азейбарджанського юнака до грузинської дівчини, і саме ця пара закоханих стала прототипом для унікального скульптурного шедевра.

Зведення цього технічно складного пам’ятника обійшлося місту в суму п’ять тисяч доларів, а встановили його на морському березі в 2010 році.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла