У Грузії на вагон Сталіна з туристами впав дах п’ятиповерхового будинку

Вагон Сталіна

В грузинському місті Горі на вагон потяга, який є експонатом будинку-музею Йосипа Сталіна, впав дах п’ятиповерхового будинку. Під час інциденту в будинку-музеї і безпосередньо у вагоні, який був особистим засобом пересування вождя, знаходилися туристи. В результаті події ніхто не постраждав, повідомляє Грузія Online. Частина даху, впала на вагон, яку зірвав з розташованої поблизу п’ятиповерхівки вітер. За відомостями агентства, в Горі ураганом зірвані дахи ще декількох житлових корпусів, є постраждалі.

Дах одного з будинків впав на автомобіль. Водій доставлений в лікарню з черепно-мозковою травмою. Шторм який розігрався на чорноморському узбережжі Грузії затопив прилеглі будинки. Близько 100 тисяч осіб через розгул стихії залишилися без електроенергії. Державний музей І. В. Сталіна в Горі був заснований в 1937 році. У ньому зберігається понад 47 тисяч експонатів. У музейний комплекс входять меморіальний будинок, де народився Сталін, будівля для експозицій, особистий вагон генералліссімуса, в якому він приїжджав на зустрічі із союзниками в Тегеран, Ялту і Потсдам.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла