У Тбілісі пройшла виставка-розпродаж ручних робіт вірменських жінок Грузії

Тбілісі

З ініціативи Союзу вірменських жінок Грузії «Шушанік» та за підтримки центру культури «Айартун» Єпархії ВАЦ в Грузії, 7 березня в залі імені Галустов Гюльбенкяна центру культури пройшла виставка-розпродаж ручних робіт вірменських жінок Грузії. Захід був присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Були виставлені ручні роботи двадцяти жінок-учасниць: килими, зразки гобелена, весільні таросікі, жіночі прикраси та ін.

Виставку-продаж відкрила голова Союзу вірменських жінок Грузії «Шушанік» Сусанна Хачатурян. Вона представила діяльність Союзу з 1996 року, для яких було і є головною метою зберігати вірменське за межами батьківщини, підтримувати роль вірменської жінки в сім’ї і в суспільстві, відзначати вірменські традиційні звичаї та обряди і передати їх наступним поколінням. Від особи глави Єпархії ВАЦ в Грузії єпископа Вазгена Мірзаханяна вона передала теплі вітання і найкращі побажання всім жінкам на честь свята 8 березня.

Ізабелла Осипова, експерт з питань національних меншин в офісі Народного захисника Грузії, дружина радника посольства РА в Грузії Лусіне Афян, лікар Луара Абрамова вітали відкриття виставки.

Координатор центру культури «Айартун» Єпархії ВАЦ в Грузії Левон Чіділян від імені всіх чоловіків привітав представниць прекрасної статі у зв’язку з їх днем.

Виставка-розпродаж була організована в благодійних цілях. Вся сума, одержана з продажу, передана в фонд допомоги нужденним людям похилого віку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла