Історія Грузії

Історія Грузії

Величезна кількість курортів для невеликої країни розташовує до бурхливому розвитку туризму. Курорти дуже різноманітні: більше 300 приморських, гірські, грязьові та бальнеологічні. Поблизу міста Батумі знаходиться дивовижний ботанічний сад.

Найдавніші архітектурні пам’ятники відносяться до першого тисячоліття до н.е. Історія Грузії дуже багата на них. Це фортеці, храми й цілі міста, де проводилися численні розкопки. Наприклад, акрополь в Мцхеті, фортеці Уджарма, Сканда, Накалакеві, храми Картлі, Баграта, джара, таємниче печерне місто Вардзія.

Розвиток Грузії як держави і цивілізації легко можна простежити, відвідавши державний музей. Так само цікаві для відвідування будуть музеї історії та етнографії, музей мистецтв.

Не можна обійти увагою і визначні пам’ятки одного з найдавніших міст у світі – Тбілісі. Його історія налічує вже більше 1500 років. Ось, де Ви зможете відчути національний колорит у всьому обсязі. На кожному кроці в Тбілісі стоять історичні пам’ятники, різноманітні і релігійні будівлі. У центрі старого міста можна зайти в православну церкву і мусульманську мечеть, в синагогу і апостольську церкву.

Обов’язково прогуляйтеся по національному парку Тбілісі, а також пройдіть на Плато Динозаврів або в печерний комплекс Н. Афона.

Багато храмів варті уваги туристів. Наприклад, храм Хреста – Джварі, побудований на горі прямо навпроти Мцхета, древньої столиці. Собор Сіоні – найвідоміший собор старого міста Тбілісі. «Неприступна фортеця» Нарікала називається «душею» Тбілісі. Фортецю побудували на горі Мтацмінда, і, треба сказати, що вид з неї відкривається просто чудовий. Все місто як на долоні.

Лікувальні сірчані лазні Грузії в Тбілісі допоможуть подолати втому і підзарядитися. Це дивовижне місце в старому місті. Раніше тут було просто багато теплих джерел, потім деякі з них модернізували і перетворили в лазні. Сьогодні сірчані лазні займають цілу вулицю і дуже популярні у туристів. Температура води в них доходить до +37 оС. У теплій корисній воді так приємно розслабитися після довгих піших екскурсій і прогулянок по Тбілісі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла