Гаазька галерея Мауріцхейс оголосила дату відкриття після реконструкції

Мауріцхейс знаходиться в самому центрі голландського міста, нерідко іменується скарбницею Нідерландів і славиться розкішною колекцією полотен, що включає, зокрема, «Дівчину з перловою сережкою» Вермера. Після реконструкції в музеї знову виставлять всесвітньо відомі шедеври голландського мистецтва, в тому числі «Урок анатомії» Рембрандта, «Щеглов» Карела Фабриціуса, а також полотно «Як співають старики так свище молоді» пензля Яна Стіна. На реконструкцію музей закрили, щоб облагородити будівлю XVII століття, в якому він розташовується, і адаптуватися до потреб сучасних відвідувачів. Здійснення проекту довірили амстердамської студії архітектури «Ганс ванн Хеевійк Аркітектс». Одним з найпомітніших результатів реконструкції обіцяє стати відкриття нового крила. Воно розташується на прилеглій території та буде пов’язане з основною будівлею підземним переходом.

Очікується, що за рахунок нього музейні площі збільшаться майже вдвічі. Що стосується призначення нового майданчика, то, згідно з планом, тут розмістять нові виставкові галереї, освітній центр, кав’ярню і різноманітні сервіси. Для довідки: Мауріцхейс розташовується в будівлі, що вважається одним з видатних зразків голландського класицизму. Будівля побудована в 1636-41 роках на замовлення намісника Голландської Бразилії Моріца Нассау-Зігенський, в честь якого згодом і отримав назву музей. У 1820 р. королівство Нідерланди викупило будинок Моріца з метою обладнання виставкових площ для королівського зборів мистецтва. Музей відкрив двері через два роки після придбання.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла