Майбутнє авіації – пасажирські хмари?

Португалець Тьяго Баррос винайшов літак у вигляді хмари. Літак дозволить пасажирам не тільки насолоджуватися польотом, а й відчувати, як ніби вони пливуть по небу, а не просто летять в салоні літака.

Такий незвичайний літак під назвою «Passing Cloud» буде самостійно летіти по небу і управлятися за допомогою вітру, при цьому винахідливий конструктор планує створити свій «інноваційний аеробус» з декількох сферичних повітряних куль з внутрішньою конструкцією з нержавіючої сталі, покриту спеціальною нейлоновою тканиною.

Конструктор підкреслив, що мета його унікального проекту – звести до мінімуму викиди вуглекислого газу в атмосферу і створити комфортабельний, інноваційний, естетично оригінальний і динамічний транспортний засіб.

33-річний Тьяго Баррос сподівається запустити свій винахід, справжній літак майбутнього, в масове виробництво, але поки він не знає, наскільки його підтримають спонсори та компанії, готові придбати інноваційний літальний апарат.

Поки конструктор, який працював архітектором в Нью-Йорку, Лісабоні і в Лівані і прославився своїми неординарними і якісними розробками, представляє своє досягнення науки і техніки у вигляді незвичайного дирижабля на всіляких міжнародних виставках.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла