Вулиці Лісабона

Для тих, хто любить походити по магазинах, підійде дуже відома вулиця – Оксфорд-стріт. Складається враження, що це не вулиця, а один великий торговий центр. Стара частина міста Лісабона, тут можна отримати незабутні враження від вулиць. Вулички місцями такі вузькі, що можна, не замислюючись, доторкнуться рукою стін середньовічних будівель. На деяких ділянках вулиць доведеться навіть постояти в черзі, щоб пройти чи проїхати. Найзнаменитіша площа Лісабона – площа Россіо. Площа є найстарішою в місті, а от будівлі навколо неї побудовані в 19 столітті. У центрі площі встановлений пам’ятник королю Педро IV, але бюст цього пам’ятника належить Максиміліану Австрійському. Така заміна відбулася в 20 столітті.

Далі слідує Золота вулиця (rua de Ouro). Вона йде від площі Россіо до річки. Назвали вулицю так, тому що на ній велике скупчення торговців золотом і ювелірними виробами. За Золотою вулицею можна вийти на не менш знамениту площу Лісабона – Праса до Комерс, яка знаходиться біля берега річки. Раніше на місці площі стояв палац Короля, але при землетрусі в 1755 році палац був повністю стертий з лиця землі. Площу, що виникла на його місці, оточили будинки в класичному стилі. У центрі площі знаходиться Тріумфальна арка, а неподалік від арки кінна скульптура Короля Жозе. В кінці 19 століття на даній площі були страчені король Карл і його син принц Луїш Філіп.

Одна з найстаріших площ – це Площа Педро IV, на ній читали і приводили в дію велику кількість вироків інквізиції. Своїм справжнім видом вона зобов’язана маркізу Помбалу, який відновлював Лісабон після землетрусу. Площа оточена красивими будівлями XVIII-XIX ст, більшість з яких зайняті під кафе і маленькі магазини.

У сучасній частині центру міста знаходиться авеню Свободи, яке починається на площі Реставраторів і закінчується площею Маркіза Помбала. Авеню Свободи було створено за наказом Маркіза Помбала, після землетрусу. На початку 19 століття прогулятися по авеню могли тільки вищі верстви населення, коли до влади прийшли ліберали, авеню Свободи стало відкритим для всіх. На авеню знаходиться Ботанічний сад, знаменитий на всю Європу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла