Лісабон – гарне місто

Лісабон - гарне місто

Столиця Португалії – Лісабон вважається одним з найкрасивіших міст світу. Крім того, Лісабон переплутати з яким-небудь іншим містом неможливо, завдяки високій концентрації історичних пам’яток в ньому.

У центрі міста знаходиться відома в усьому світі площа Росиу, яка вимощена мозаїкою. Навколо площі розташована будівля театру Дону Маріо II. Площа також прикрашена бронзовими фонтанами і великою кількістю клумб із квітами.

Недалеко від площі Росиу розташована площа Рештаурадореш. Вона знаменита рожевим палацом Паласіо-Фош. Від палацу розходяться алеї, які засаджені каштанами. Уздовж алей розташовані ресторани, модні магазини, театри і багаті особняки. Головна алея впирається в ще одну площу – площу Маркізові де Помбаль. У центрі площі розташований пам’ятник маркізу.

Лісабон славиться і набережноїю річки Тежу, де починаються всі екскурсії, по цьому унікальному місту. Також набережна має площу Праса-ду-Комерс, яка обрамлена банками і різними офісами.

Західний район Лісабона, Белен, славиться незвичайною будівлею монастиря Жеронімуш. Він був побудований на честь відкриття торгового шляху до Індії Васко да Гама. У монастирі знаходиться могила цього мореплавця. Не менш велична площа Белен, з королівською резиденцією за однойменною назвою.

В якості контрасту історичній частині Лісабона представлений район Байша, який забудований офісами, банками та універмагами. У цій частині міста вулиці мають чітке планування і симетрію. Цікавим у цьому районі може здатися прототип Ейфелевої вежі, який називається Елевадор-де-Санта-Жушта. З оглядового майданчика цієї вежі можна оглянути обидві частини міста.

Крім пам’ятників, в Лісабоні можна бачити велику кількість парків і ботанічних садів, які ретельно доглянуті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла