У місті Порту створені екскурсії по поганих місцях

Кілька країн світу привертають місцевих бездомних в якості екскурсоводів : вони здатні провести туристів по тих місцях , які не зазначені в жодному путівнику , але становлять великий інтерес. Тепер схожа програма доступна і гостям португальського міста Порту .

Це одне з найдавніших міст і колишня столиця країни. Свою історію Порту веде з VI століття до нашої ери. Ініціатором нового проекту стали три безробітних архітектора , що заснували туристичне агентство під назвою “Гірші екскурсії” . Всім бажаючим пропонуються піші прогулянки по куточках Порту , які опинилися покинутими через економічну кризу , повідомляє BBC News . У цьому запустінні екскурсоводи звинувачують не стільки саму кризу , скільки відповідь влади на неї : вони вважають , що влада перестаралися із заходами економії . У підсумку тисячі магазинів в історичному центрі Порту закриті , а безліч людей позбулися роботи .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла