Португалія запрошує на фестиваль шоколаду

14 березня португальське містечко Обідуш ( Obidos ) перетвориться на справжній рай для любителів солодкого. Міжнародний фестиваль шоколаду щорічно привертає близько 200000 туристів і є одним з найбільших тематичних заходів у світі.

Фестиваль проходитиме в парку перед знаменитим середньовічним замком Обідуш , повідомляє Visit Portugal . Там відвідувачі зможуть спробувати продукцію кращих виробників , а також помилуватися скульптурами з шоколаду. У спеціально встановленому величезному наметі будуть проходити майстер – класи з приготування солодощів і випічки для всіх бажаючих. Один з найцікавіших заходів – конкурс на кращий шоколадний десерт , який проводитиметься серед туристів . Переможець отримає в нагороду 500 євро.

Для дітей в окремому наметі будуть проходити уроки з виготовлення шоколадних цукерок і скульптур , а також захоплюючі лекції про історію шоколаду. Фестиваль триватиме до 6 квітня і буде працювати у вихідні з 10:00 до 22:00. Вартість вхідного квитка складе 7 євро.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла