Вбивче селфі

Пристрасть до фотографування самих себе не вперше доводить любителів СЕЛФІ до гробової дошки. Так, туристи з Польщі загинули під час фотосесії, зірвавшись з португальського мису Рока, висота якого становить 140 метрів над рівнем моря. Як повідомляє Mirror, трагедія сталася на очах у їхніх дітей.

Громадяни Польщі, імена яких не називаються, зірвалися з великої висоти в той момент, коли робили СЕЛФІ на краю мису на західному узбережжі Португалії. За подіями спостерігали їхні діти 5 і 6 років. Зараз з ними працюють психологи.

Рятувальники більше доби шукали тіла іноземців, тому що погодні умови не розташовували до пошукових робіт. Представники польського посольства оповіщені про трагедію. Португальська поліція проводить розслідування інциденту, хоча основна версія загибелі поляків – трагічна випадковість.

Це не перший випадок, коли люди гинуть, намагаючись зробити вдале СЕЛФІ. Так, в березні 21-річного іспанця вбило струмом, коли він забрався на дах поїзда, щоб зробити фото. А на початку серпня мексиканець випадково застрелився, фотографуючись з пістолетом в руках.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла