Музеї Єрусалиму продовжують години роботи

Вежа Давида

   З травня 2012 року збільшити час роботи музеїв в Старому місті Єрусалиму; до більш пізніх годин також доступні екскурсії та інші культурні заходи. Так, по понеділках Місто Давида буде відкритий до 23:30, музей “Двір старого ішува” – до 20:00.

   Щочетверга музей “Вежа Давида” буде працювати до 19:30, археологічний музей “Квартал Ірода” – до 20:00, а побувати на нічній екскурсії по тунелю Стіни Плачу можна при попередньому замовленні квитків.

   Раніше на засіданні ізраїльського кабінету було прийнято рішення про виділення 350 000 000 шекелів (близько 72 мільйонів євро) на розвиток туризму в Єрусалимі. У програмі, реалізація якої займе шість років, – оновлення основних туристичних визначних пам’яток, створення парків і розробка нових екскурсій.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла