На голландському пляжі побудують вежу для активного відпочинку

Студія архітектури Ateliereen Architecten з Ейнховену на замовлення Holland Evenementen Groep розробила проект ефектної вишки для пляжу Бельдерте, Нідерланди. Використовувати її пропонується в спортивно-розважальних цілях. Вежа являє собою 20-метрову конструкцію, зібрану з цементних блоків. За проектом, вона оснащена великими платформами, з яких відкриваються фантастичні види на навколишні простори і до яких ведуть життєрадісні жовті сходи. Крім сходів на загальному тлі сіруватих стін виділяються кольорові альпіністські уступи, з’єднані в цілі маршрути.

З пляжем і довколишньою областю вежу планується зв’язати канатною дорогою, довжина якої складе близько 350-ти метрів. Очікується, що функціонал і життєрадісний вид вишки привернуть туристів і сприятимуть просуванню активних видів відпочинку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла