Нова оглядовий майданчик – в Сантьяго-де-Чилі

Сантьяго

   У чилійській столиці відкрито новий оглядовий майданчик. Він розташований в західній частині міста, у церкви Templo Votivo de Maipu, на висоті 50 метрів. Піднятися сюди можна сходами або ж на одному з двох ліфтів.

   Тут же до 5 травня проходить виставка “Важливість обійм” (La importancia de un Abrazo), присвячена одному з борців за незалежність Латинської Америки Хосе Франсіско де Сан-Мартін (Jose Francisco de San Martin). В експозиції – художні роботи майстрів з Аргентини, Чилі, Перу і Еквадору.

   Церква Templo Votivo de Maipu, або базиліка Святої Діви Кармельської (Basilica de Nuestra Senora del Carmen) – одна з найбільш відомих визначних пам’яток Сантьяго. Вона була побудована в 1818 році за наказом Бернардо О’Хіггінс (Bernardo O’Higgins), який очолював боротьбу за незалежність Чілі, а згодом верховного правителя країни. На дзвіниці храму встановлено покажчик з відстанями до інших знаменитих католицьких церков: Basilica de Nuestra Senora de Lujan в Аргентині, La Basilica de Nuestra Senora de Guadalupe в Мексиці та Santuario Nossa Senhora de Fatima в Португалії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла