У Чилі проводиться виставка Ван Гога

В даний час в Сантьяго-де-Чилі проводиться дуже незвичайна виставка робіт знаменитого художника Вінсента ван Гога – роботи голландського майстра представлені в так званому аудіовізуальному форматі. Експозицію, що одержала найменування Van Gogh Alive всі бажаючі зможуть відвідати строком до 30-го червня. Виставка доступна з десятої ранку до восьмої години вечора. У рамках даної експозиції традиційні елементи виставки об’єднані з сучасними мультимедійними технологіями, в тому числі зі світлом і звуком, а також з кінорежисурою, що в підсумку дає відвідувачам унікальну можливість отримати нові знання, насолоджуючись незвичайним процесом і отримуючи естетичну насолоду від кожної хвилини, проведеної на виставці.

У рамках виставки можна побачити понад 900 робіт художника, які проектуються на великі екрани високого дозволу, на стелю, на підлогу і колони, що дозволяє відвідувачам повністю зануритися в феєрію фарб, створену майстром.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла