Червона лагуна і озеро Диявола

Чилі – тільки тут можна одночасно побачити саме посушливе місце в світі і льодовики , познайомитися з культурою стародавніх цивілізацій.

Щоб ознайомитися з усіма пам’ятками цієї незвичайної країни , мало буде і одного тижня. Острів Пасхи , Мармурові печери , резиденція президента , національний парк Торрес- дель- Пайне , місто – привид Хамберстоун , гейзери і місячна пустеля … Всього і не перерахуєш . Та й чи варто? На все це треба дивитися власними очима. Варто всього лише один раз побувати в цій країні , і полюбиш її на все життя.

« Країна поетів» – так називають Чилі місцеві жителі. Дійсно , краса і незвичність природи цього краю надихає на створення красивих вчинків і великих творів . Найдовша країна знаходиться відразу на трьох континентах : Антарктиді , Океанії і в Південній Америці. Подорожувати по цьому загадковому краю можна абсолютно в будь-який час року: тут одночасно можна позасмагати на пляжах , і спуститися з гори на лижах.

А скільки загадок і таємниць зберігає ця екзотична країна !

Однією із загадок природи , безсумнівно , залишається Червона Лагуна на півночі Чилі . Хоча Лагуна знаходиться недалеко від Резервуара Каріта , куди щорічно спрямовуються тисячі туристів , про це загадкове місце стало відомо лише в 2009 році.

Що ж такого незвичайного і загадкового зберігається у водах цього озера ? Справа вся в тому , що вода в ньому дуже незвичайного кольору . Вона скоріше більше походить на кров або чорнило , настільки вона червона.

Але , чому так довго нічого не було відомо про це дивне місце , хто весь цей час зберігав таємницю Червоної Лагуни ? Ця частина Чилі здавна населена стародавньою цивілізацією і аймарською культурою. Народ аймара живе високо в горах , більшість з них проживає на висоті 1700 – 4200 м над рівнем моря. Червона лагуна знаходиться на висоті 3,700 м. Це ще одна причина того , що ніхто не знав про існування цього озера.

Екологи стверджують , що такий незвичайний колір води пов’язаний з водоростями , якими покрито дно водойми.

Місцеве населення само вважає , що озером володіє сам Диявол. Саме з Червоною Лагуною пов’язано прокляття аймарського народу. Вважається , що ті , хто близько наближається до вод Лагуни , неминуче пропадають. Тисячі індіанців айрама пропали саме тому, що пили з вод цього страшного озера. Саме тому Червона лагуна не відзначена ні на одній карті. Мандрівники , наслухавшись про прокляття водойми , намагаються обходити його стороною.

Але це не останнє таємниче озера в містечку Каміна . Червона Лагуна оточена ще двома дивними водоймами – з зеленою і жовтою водами. За твердженням місцевих жителів , у присутності неприємних людей вода починає сильно вирувати.

Незвичайне місце , незвичайна країна … Навіть поява Чилі пронизана загадками і легендами. Згідно з однією легендою , Бог вирішив створити чудеса на планеті. Коли вже все було зроблено , Творець зауважив , що залишилося ще трохи річок , озер , льодовиків , пустель , лугів і пагорбів , яким попросту не знайшлося ніде місця. Тоді , Бог закинув все на найвіддаленіший шматочок планети. Так і з’явилася ця незвичайна країна . Чилі .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла