У Чилі для туристів створений оздоровчий маршрут

22 лікувально-оздоровчих комплексу на півдні Чилі об’єдналися в загальний маршрут термальних джерел (Ruta Termal). Туристам будуть запропоновані комфортабельні спа-салони, санаторії та готелі в регіоні Лос-Ріос (Los Rios).

Більшість подібних курортів знаходиться в околицях містечка Коньяріпе (Coñaripe). Місцеві мінеральні води багаті літієм, натрієм, залізом, кальцієм, бором і магнієм і активно використовуються для лікування захворювань дихальних шляхів, опорно-рухового апарату та шкіри, для підвищення імунітету і загального тонусу організму. Це гарячі води, температура яких сягає 80 і більше градусів за Цельсієм. Для зручності гостей в рамках нової програми будуть побудовані термальні басейни і ванни.

До цього часу основним сезоном для відвідування чилійської Патагонії, на території якої знаходиться Лос-Ріос, було літо (місцеве – з грудня по лютий). Зараз, завдяки Ruta Termal, регіон чекає туристів цілий рік. Оздоровчі процедури можна буде поєднати зі спортивним відпочинком: з трекінгом по місцевих природних пам’яток, кінними прогулянками та іншими цікавими заняттями.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла