Національний парк Торрес-дель-Пайне: природна перлина Чилі

Національний парковий комплекс Торрес-дель-Пайне , який є важливою природною пам’яткою Чилі , притягує екологів і мандрівників з багатьох куточків нашої планети. Назва цього дивного біосферного заповідника в перекладі з мови індіанців означає «Блакитні вежі» , тут відвідувачам надається можливість побачити широке розмаїття флори і фауни.

Не залишають туристів байдужими засніжені гірські вершини і льодовики , ріки , озера і водоспади. Мальовничі пейзажі національного парку Торрес-дель-Пайне сприяють тому , що тутешні місця вважаються одними з найкрасивіших на планеті. У 1978 році парковий комплекс був оголошений ЮНЕСКО біосферним заповідником міжнародного значення.

Європейці відвідали ці красиві місця в другій половині дев’ятнадцятого століття. Однією з перших серед них була шотландська письменниця Флоренс Діксі , яка у своєму творі «Через Патагонію » , опублікованому в 1880 році , описала територію парку , називаючи його відомі гірські вершини голками Клеопатри. Після цих публікацій інтерес до чудесних місць Чилі зростає , багато відомих вчених , дослідників і просто любителів подорожей відвідали їх. Офіційно в 1959 році за розпорядженням влади було створено національний парк , а в 1970 році він отримав свою нинішню назву.

Головною визначною пам’яткою парку , на думку багатьох фахівців , є гори Пайне ( Massif of Paine ) , а найбільш відомими вершинами є Cuernos і Torres . Ці голкоподібні гірські утворення , які досягають у висоту 2850 метрів , вважаються символами паркового комплексу , причому видно їх з будь-якої його точки .

Велика частина геологічної структури , з якої складається гірський масив Пайне , – це осадові породи, що мають лакколіти . Хочеться відзначити , що лакколіти утворюються шляхом проникнення магми в склад гірських порід , причому магма , не руйнуючи верхні шари гірської породи , піднімає їх у формі купола.

На сьогоднішній день територія національного парку Торрес дель Пайне дорівнює 181 414 гектарам , причому тут представлені всі ландшафти Патагонії .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла