Красиві місця в Сантьяго

Сантьяго

Сантьяго, найкрупніше місто Чилі, одночасно є і столицею країни. Однак органи влади знаходяться зовсім не в Сантьяго, а в Вальпараїсо. Сантьяго заманює безліччю красивих місць, призначених для відвідування туристами.

Шанувальникам Віктора Хаара, який був убитий в 1973 р., варто відвідати стадіон, названий на честь співака. Для любителів вивчати історію життя населення країн, які вони відвідали, завжди відкриті двері Національного музею Бельяс-Артес. Якщо виникло бажання відпочити і розслабитися, можна відправитися в парк О’Хіггінс.

Самим історично цінних місцем в Сантьяго вважається пагорб Санта Лусія, на якому підноситься приголомшливий старовинний замок. Біля річки Мапочо, поруч з пагорбом Санта Лусія і було засновано місто Сантьяго.

Центральною площею міста є Пласа де Армас. У 1960 р. на цій площі відбулася церемонія відкриття пам’ятника, поставленого на честь засновника Сантьяго – Педро де Вальдівія. Площу оточує велика кількість історично цінних будівель: Муніципалітет, Будинок губернаторів, Кафедральний собор, який вважається найбільшим у місті. Палац Ла Монеда, в якому раніше знаходився монетний двір країни, а на даний момент розміщується резиденція місцевого уряду. У будівлі Королівської Аудієнції розташовується Історичний музей, в якому представлені численні експонати, що дають уявлення про культуру Чилі багатьох часів.

За допомогою підйомника можна потрапити на гору Сан Крістобаль, де височить статуя Діви Марії з білого каменю. Це, мабуть, найкраще в місті місце для прогулянок: тут є сади, кафе, ресторани, ботанічний сад і т.д.

У місті є велика кількість музеїв. Великий інтерес представляє Музей доколумбійського мистецтва, тут зібрано величезну кількість експонатів, що розповідають про життя індіанських племен, про їх мови, архітектуру, війни і т.д., які сталися до відкриття Америки Христофором Колумбом.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла