Аріка – місто вічної весни

Аріка

   Аріка перетворилася на популярний туристичний центр Чілі завдяки трьом факторам: розташуванню в тропічних широтах, сухому клімату і 20 км непоганих пляжів уздовж узбережжя Тихого океану. Щодо м’який клімат регіону, розташовані поруч долини і оазиси дали Аріке ім’я “міста вічної весни”. Якщо для більшості чилійців сонячні пляжі є головною визначною пам’яткою цього місця, то іноземних туристів “місто вічної весни” приваблює можливістю відправитися в подорож в Національний парк Лаука – світ дикої природи з красивими вулканами і високогірними озерами. За великим рахунком, у цьому місті нема на що особливо дивитися, зате завжди приємно провести час.

   Аріка – саме північне місто Чилі, розташований всього в 19 км від кордону з Перу. Засноване в 1541 році, місто стало головною гаванню для широкомасштабного експорту видобутого в Потосі срібла. Срібні копальні в Потосі були найбільшими у світовій історії, тому Аріка була важливим портом для іспанської корони і привабливим об’єктом нападів піратів.

   Спочатку Аріка належала Болівії і забезпечувала доступ цієї країни до моря. Потім місто увійшло до складу Перу, а за результатами Другої Тихоокеанської війни увійшов до складу чилійських територій. Тут живе велика перуанська і болівійська громади, це один з найбільш етнічно різноманітних міст Чилі. Хоча його колоніальна спадщина і зруйнована низкою землетрусів, це місто з населенням 180 000 мешканців славиться величним собором, спроектований знаменитим французьким архітектором Ейфелем.

   Аріка є одним з найбільш сухих міст на Землі, середньорічна кількість опадів складає всього 0,76 мм. На відміну від багатьох подібних населених пунктів з посушливим кліматом, у цьому місті рідко бувають екстремально високі температури протягом усього року. Незважаючи на практично повну відсутність опадів, тут висока вологість повітря і сніг. Помірно жаркий клімат протягом цілого року і мінімальна кількість опадів створюють тут сприятливу атмосферу для пляжного відпочинку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла