Вулиці Антофагаста

Центральна площа Антрофагаста носить ім’я знаменитого мореплавця Колумба – Plasa de Colon. На цій площі немає пам’ятника знаменитому іспанцеві, а стоїть невелика башта з годинником Торре-дель – Релох, яку подарували місту англійці в 1911 році. Місцеві жителі називають її «Біг – Беном», не через схожості з зовнішнім виглядом, а за звукові подібності сигналів, які видає годинник. Навпроти вежі розташований кафедральний собор, який дуже великого розміру.

 Ще одна цікава пам’ятка площі – це Кіоск Ретрит, який був відкритий в 1911 році. Тільки не зовсім зрозуміло, для чого його відкрили, у чому його призначення. У ньому, природно, нічого не продають. Місцеві жителі роз’яснюють туристам так, що це місце використовують як концертний майданчик музиканти.

Площа потопає в сонячних променях, квітах і зелені, дуже важко уявити, що в 1906 році тут був масовий розстріл, «кривава неділя». Розстріляли робочий народ, який влаштував ходу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла