Вальпараїсо було обране самим барвистим містом світу

Вальпараїсо

Вальпараїсо, одне з найвідоміших туристичних міст у Чилі, було обране відомим виданням Travel + Leisure як одне із найяскравіших міст світу. Разом з Джайпур (Індія), Ріо-де-Жанейро (Бразилія) і Вернацца (Італія) Вальпараїсо займає перші рядки рейтингу популярності в авторитетному журналі про подорожі. Вальпараїсо – визнаний культурний центр Чилі і Латинської Америки. У травні 2013 року він стане партнером всесвітньої ярмарку круїзів Seatrade 2013, у наступному році саме тут фінішує гонка Дакар 2014. Вже 10 років Вальпараїсо включене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і це портове місто регулярно відвідують тисячі туристів з усіх кінців земної кулі.

Перемога в рейтингу Travel + Leisure – заслужена. Вальпараїсо, дійсно, дуже мальовниче. Журналом особливо був відзначений міський фунікулер, побудований ще в XIX столітті, з кабінок якого відкриваються красиві види на різнокольорове місто і море.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла