Лінц

Лінц

Інформація про місто Лінц

За часів стародавніх римлян місто Лінц мало іншу назву – Ленца. Спочатку він складався з двох частин, розділених по обидві сторони річкою Дунай. З часом, за наказом імператора, обидва села були з’єднані мостом, утворивши місто. Так і з’явився Лінц.

Гуляючи вздовж берега Дунаю, ви можете побачити Замок Лінца, в якому розташовувалася резиденція імператора Фрідріха III. Над його воротами висічені літери “AEIOU”, що означає: “Alles Erdreich ist Oesterreich untertan” (Усі землі підвладні Австрії). Сьогодні всередині замку знаходиться історичний музей Лінца.

У місті знаходяться два кафедральнох собори, виконаних високим архітектурним стилем. Старий Кафедральний собор являє собою класичну барочну церкву. У його приміщенні можна побачити всесвітньо відомий великий орган Франца Ксав’єр Крісман. Новий Кафедральний собор – готичної зовнішності. Висота його башти складає 134 метра. Любителям Ренесансу варто відвідати Ландхаус – будівля, в якій працює уряд Верхньої Австрії.

Поїздка по залізниці гори Пестлінгберг (найкрутішою в Європі), завдовжки близько трьох кілометрів, занурить вас в середньовічну атмосферу стародавнього Риму. З висоти 250 метрів ви насолодитеся прекрасним видом на місто і річку Дунай. Після того як ви досягнете вершини гори, ви зможете зробити поїздку на поїзді, прямо в «Грот казок».

Гуляючи по місту, ви неодмінно потрапите на головну площу з величезною колоною подяки. А так само з легкістю зможете знайти торгову вулицю Ландштрассе – одну з найбільш відвідуваних в Австрії.

У самому центі міста, через який проходить річка, регулярно проводяться пароплавні екскурсії. Рухаючись по Дунаю, ви зможете побачити самі мальовничі місця в Дунайській долині.

У центрі Лінца розташований тризірковий готель Park Inn. У ньому розміщені ресторан, бар-вітальня та кафетерій-кафе. Трохи подалі знаходиться Novotel Linz. Цей чотиризірковий готель включає в себе 115 просторих, затишних номерів. На його території є бар, сауна, відкритий басейн і тенісний корт.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла