Мідделбург

Мідделбург

Інформація про місто Мідделбург

Мідделбург (Middelburg) – місто на острові Валхерен на південному заході Нідерландів, головне місто провінції Зеландія.

Заснування Мідделбургу відноситься до кінця 8-го – початку 9 століття. Це був один з трьох укріплених населених пунктів, зведених на острові Валхерен для захисту від набігів вікінгів.

У 1217 році Мідделбург отримав міські права і в Середні століття тут процвітала торгівля з Англією і Фландрією. У 17 столітті, званим «голландським золотим століттям», Мідделбург став важливим пунктом розташування кораблів голландської Ост-Індської компанії. В архітектурі міста також можна простежити вплив різних століть історії Мідделбург – готична Ратуша (Town Hal), будівництво якої було завершено в 1458 році, побудована під впливом пізнього Середньовіччя, в той час як міські стіни 17 століття зводилися вже на доходи, отримані від заокеанських колоній .

Історичний центр Мідделбург сильно постраждав в травні 1940 року, коли німецькі війська розбомбили його в ході наступальної операції на Зеландію. У післявоєнні роки, однак, майже всі зруйновані будівлі були дбайливо відновлені, і сьогоднішній Старе місто Мідделбург мало відрізняється від того, яким воно було сотні століть тому.

У давні часи місто було оточене потужними кріпосними стінами і ровом. Сьогодні всі головні історичні будівлі Мідделбургу знаходяться в кільці колишнього середньовічного рову. Центром Мідделбург є міська площа, Markt з Ратушею (Town Hall), що є справжньою перлиною міста. Ратуша прикрашена статуями правителів того часу, внутрішні приміщення оформлені фламандськими гобеленами. Недалеко розташувався обширний комплекс Абатства (Middelburg Abbey) з вежею заввишки 91 метр, що отримала у місцевих жителів прізвисько «Довгий Джон» (Lange Jan), і трьома церквами 16, 17 і 18 століть. Красиві будинки збудовані на старовинних міських вулицях – Спаніярдстраат (Spaniaardstraat) і Сінгелстраат (Singelstraat). А в двох кроках від історичних будівель знаходиться торгова вулиця, з великим торговим центром, спеціалізованими магазинами, безліччю кафе та ресторанів.

У Мідделбургу також знаходяться три музеї, де можна повною мірою насолодитися мистецтвом – Speelgoedmuseum Lientje, Zeeuws Museum і Zeeuws Archief, а також кілька художніх галерей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла