Роттердам

Інформація про місто Роттердам

Роттердам (Rotterdam) – найбільший порт Європи і друге за величиною місто Нідерландів після Амстердама, разом з передмістями населення міста складає більше 1,3 мільйонів чоловік. Більше 30% жителів Роттердама – це емігранти з інших країн, крім того, це саме «не європеоїдне» місто в Голландії, а тому найяскравіше свято в місті – річний карнавал (Zomercarnaval), барвисте видовище в запальному карибському стилі. Також Роттердам можна назвати одним з найбільш нетипових міст Голландії і причиною тому Друга світова війна – історичний центр міста в 1940 році був практично повністю знищений в результаті фашистських бомбардувань.

Сучасний Роттердам – ​​це місто, спрямоване в майбутнє. Його атмосфера повністю відрізняється від Амстердама. Це буденне, діловий місто, яке ніяк не можна до того ж назвати особливо мальовничим, особливо в сірі зимові дні. Однак цей свій недолік Роттердам повністю компенсує славою самого популярного місця шопінгу в Нідерландах і однією з європейських столиць шопінгу. Основний торговий район знаходиться в центрі міста, де розташувалися вулиці Lijnbaan і Hoogstraat – головні місця зосередження незліченних магазинів і торгових центрів. Lijnbaan, до того ж, перша пішохідна вулиця в Нідерландах, і була побудована в 1953 замість зруйнованої бомбардуваннями колишньої головної торгової вулиці міста. Улюблене місце відвідування всіх, хто приїжджає в Роттердам, торговий центр Alexandrium, що розмістився на площі в 44 000 кв м – один з найбільших в Нідерландах. Кожну середу та суботу в Роттердамі відкриває свої двері Afrikaanderplein Market – місце, де можна знайти все – від суринамських овочів, голландської риби до екзотичних трав, фруктів і овочів.

Крім торговельних центрів, у Роттердамі є на що подивитися і чим зайнятися. Тропічний рай, розважальний та оздоровчий центр Tropicana принесе задоволення як дітям, так і дорослим, так само як і зоопарк Роттердама (Foundation Royal Zoo of Rotterdam), один з найстаріших в країні. У місті знаходиться безліч музеїв, серед яких один з найбільших художніх музеїв Голландії, Музей Бойманса-ван Бенінгена (Museum Boijmans Van Beuningen), а також Музей національної історії (Natural History Museum). Популярні пам’ятки Роттердама – самий перший хмарочос Європи, Witte Huis, побудований в 1898 році за подобою Білого Дому в Вашинтоні, міст Еразма (Erasmusbrug) – сучасний символ міста, а також незабутній готель «Нью-Йорк», в ресторані якого обідали або вечеряли багато з тих, хто колись відпливав звідси, з Роттердама, на нові землі, до Америки.

Роттердам часто стає місцем проведення найрізноманітніших культурних та спортивних заходів – в січні тут проходить кінофестиваль, у квітні стартує міжнародний марафон, влітку на свята поп-музики Rotown і Exit приїжджають музиканти та їхні шанувальники, у червні проводиться фестиваль поезії, у липні – Джазовий фестиваль Північного моря, а у вересні, у свято порту Wereldhavendagen, проходить барвистий парад човнів і кораблів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла