Цель-ам-Зеє

Інформація про місто Цель-ам-Зеє

Цель ам Зеє (Zell am See) – відомий гірськолижний курорт, розташований в західній частині землі Зальцбург, Австрія. Входить до складу Європейського гірськолижного регіону. У 1 столітті. місто було чернечою обителлю. Сьогодні Цель-ам-Зеє вважається адміністративним центром округу Пінцгау. Круглий рік сюди з’їжджаються натовпи туристів та іноземців. У цій місцевості надзвичайно чисте повітря і красива альпійська природа.

Головним достоїнством міста є Льодовик Капрун. Він знаходиться на висоті більше трьох тисяч метрів. Тут працюють підйомники, прокладені траси, гірськолижні спуски, велика частина з яких відкриває сезон взимку і закінчує в квітні. Щотижня в гірських районах проводяться шоу лижних інструкторів.

На тутешньому курорті функціонують сноупарки, халфпарки і фанпарк для сноубордистів. Великий інтерес представляють гірськолижні школи, дискотеки, лазні, сауни, тенісні корти і безліч інших різноманітних розважальних організацій. Гаряче любимий серед туристів ресторанчик Crazy Daisy. Також у місті є ще один гірськолижний регіон – Заальбах-Хинтерглемм.

Влітку у Цель-ам-Зеє можна поєднати катання на лижах і відпочинок у водах озера Целлерзее. Серед гостей дуже популярні водні види спорту. На території курорту розміщені гольф-поля, велосипедні траси, тенісний корт, ковзанки. Цей регіон має шістдесят підйомників різних видів.

У місті часто проходять різноманітні культурні події. Наприклад, гонки на гірських велосипедах. Кілька сотень велосипедистів з різних куточків світу на величезній швидкості мчать з гори Schaufelberg до фінішу в районі Gasthof Mugl. Взимку цікавий конкурс крижаних скульптур. У ньому беруть участь студенти Віденської Академії образотворчих мистецтв. Результатом їх копіткої роботи стають численні фігури з льоду, різні за розміром. У будь-який час року в Цель-ам-Зеє проводяться веселі гуляння, вуличні танці, співаються пісні і проводяться спектаклі, відкрито кінотеатр.

Прекрасними історичними пам’ятками і гордістю міста є старовинний католицький собор Святого Іполита, фортеця прилавк, Євангельська кірха, картинна галерея в ратуші і музей історії Целль ам Зеє, в якому можна дізнатися все від часів давньоримського поселення до наших днів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла