Каракас

Каракас

Інформація про місто Каракас

Столиця Венесуели, місто з шестимільйонним населенням, Каракас (Caracas) лежить в передгір’ях Карибських Анд на висоті 1 кілометру над рівнем моря. Конкістадор Дієго де Лосада заснував місто в 1567 році, в день Святого Якова, на місці розграбованого індіанського поселення племені Каракас, тому повне ім’я міста – Сантьяго-де-Леон-де-Каракас. Через десять років, у 1577 році місто стало резиденцією іспанського намісника, і в наступні роки зберігало статус столиці колонії, а потім і незалежної республіки Венесуели.

Основні історичні та культурні пам’ятки Каракаса зосереджені в старому центрі міста Сентро-самбо (Centro Sambil). Загальна кількість магазинів, ресторанів і розважальних закладів налічує більше п’ятисот. Це найстаріший торговельний центр в Південній Америці. У районі площі Пласа-Болівар (Plaza Bolivar) розташований головний музей міста – Музей Каракас. Його експозиції присвячені в основному боротьбі за незалежність та іншим важливим історичним віхам історії Венесуели. Тут же знаходиться найстаріший кафедральний собор міста – Катедраль-де-Каракас, побудований в колоніальному стилі в 1575 році, собор відновлений в 1666 році після руйнівного землетрусу 1641 року.

Однак головні визначні пам’ятки Каракаса – це музей “Ель-Лібертадор”, будинок, де провів свою юність герой всієї Латинської Америки Симон Болівар, і місце його поховання, Пантеон-Насьональ (Panteon Nacional). Є в Каракасі і свій район музеїв – Парк-Централь, найпопулярніші місця відвідування туристів це Музей образотворчих мистецтв, головний драматичний театр Венесуели – театр Тереза-Карен і Національна галерея, в якій зібрані експонати, починаючи з доколумбового періоду і закінчуючи творами сучасного мистецтва. Поруч розташовані і самі висотні будівлі Каракаса і всієї Південної Америки – два хмарочоси висотою 225 метрів. Екскурсанти, які піднялися на оглядовий майданчик 52 поверху Західної будівлі, можуть оглянути всю столицю та її околиці з висоти пташиного польоту.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла