Порламар

Порламар

Інформація про місто Порламар

Порламар (Porlamar) – адміністративний центр, і найбільше місто острова Маргарита. Поселення Порламар засноване в 1536 році, його жителі займалися рибним ловом і видобутком перлів, і тільки в 20 столітті, місто стало розвиватися як туристичний центр. Зараз у Порламарі проживає майже 100 тисяч жителів, основний рід їхніх занять – обслуговування відпочиваючих. Одна з особливостей міста, яка приваблює сюди туристів, це статус зони безмитної торгівлі. Найбільш частими покупками є модний одяг від відомих кутюр’є, електронна техніка та алкогольні напої.

Більшість магазинів і першокласних готелів зосереджені в районі Авеніди Сантьяго-Марино. Звідси починаються основні маршрути екскурсій по острову Маргарита. У першу чергу, особливою популярністю користується Аквапарк площею майже 5 гектар, розташований на пляжі Плайя-Агуа. Тут є водяна гірка, висотою з дев’ятиповерховий будинок, штучна річка з швидкою течією, кілька кафе. Історичні пам’ятки представлені в містечку Пампатар, яке розташоване в 10 км. від Порламара. Фортеця Кастільо-де-Сан-Карлос-Борромео, споруджена в 1662 році для захисту острова від піратів, зараз на її території – великий історичний музей.

У районі півострова Маканао знаходяться пляжі Плайя-Ла-Перід і Плайя-Пунта-Аренас, які тільки починають освоюватися, і привабливі своєю небагатолюдною та незайманою флорою і фауною. Недалеко від пляжів, в місті Бока-де-Ріо знаходиться Морський музей, присвячений мешканцям підводного світу, рибної ловлі та видобутку перлів. Є морський акваріум з різноманітними рибами і морськими тваринами. Особлива гордість музею – скелет гігантського кита.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла