Антофагаста

Антофагаста

Інформація про місто Антофагаста

Антофагаста (Antofagasta) – морський порт і курортний центр на тихоокеанському узбережжі Чилі. Заснований в 1868 році за розпорядженням уряду Болівії, але в 1879 році місто і прилегла територія відійшли під управління Чилі. Спочатку місто розвивалося як центр з видобутку корисних копалин, у першу чергу, селітри і міді. Зараз великий розвиток отримала туристична індустрія. Антофагаста – найбільше місто на півночі країни, тут проживає близько 300 тисяч жителів.

Антофагаста розташований в зоні пустелі Атакама, буває, що тут не випадають дощові опади по кілька років поспіль, тому місто розтягнуте вздовж узбережжя океану майже на 20 км, із заходу його підпирають Андські гори. У Антофагаста дуже щільна забудова житлових та промислових будівель, місто займає 1-е місце в країні за щільністю населення на кв.км.

У Антофагаста багато сучасних готелів недавньої споруди, що надають курортні послуги по вищому класу. Всі вони, в основному, зосереджені коло популярних пляжів – Плайя Ель Ускар, Плайя Хорнітос і Плайя де Меджіллонес. Майже у всіх готелях є дайвінг-клуби, де досвідчені інструктори навчать підводному плаванню і забезпечать необхідним спорядженням.

Антофагаста є великим транспортним вузлом, тут розташований міжнародний аеропорт, морський порт, проходить залізниця з Болівії і Панамериканское шосе, що з’єднує Нью-Йорк і Сантьяго.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла