Батумі

Батумі

Інформація про місто Батумі

Батумі (Batumi) – столиця Аджарії, один з найбільших туристичних центрів країни. Розташований на чорноморському узбережжі Кавказу в 15 км від кордону з Туреччиною. Відстань до Тбілісі - 410 км. За даними археологічних досліджень, поселення на місці Батумі існували вже в другому тисячолітті до нашої ери. У записах Аристотеля в 4 столітті, Батумі згадується під назвою Батус. Зараз Батумі – це великий економічний і культурний центр, в місті проживає близько 125 тисяч жителів.

Батумі розташований у мальовничій бухті, через його порт проходять вантажі, що мають важливе значення для Грузії. Улюблене місце відпочинку батумців і гостей міста – набережна коло порту, городяни називають це місце Приморський бульвар. Він простягнувся більш ніж як на два кілометри, і дуже жвавий у вечірній час. Саме тут знаходиться скульптура дельфіна з гілкою пальми якастала символом міста. Справжні, живі дельфіни дуже часто плавають близько пляжів міста.

Старий центр міста в основному складається з будівель, побудованих 150 – 200 років тому. Невеликі магазинчики, ремісничі майстерні з виробництва сувенірів, і, звичайно, кав’ярні, де можна спробувати справжню турецьку каву, не перетинаючи кордону з суміжною державою.

У Батумі діє Музей археології Аджарії, він був заснований більше 100 років тому. У його експозиції зібрані рідкісні експонати періоду від кам’яного віку і римської епохи до середніх віків. Є кілька колекцій старовинних монет і ювелірних виробів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла