Ліма

Ліма

Інформація про місто Ліма

Ліма (Lima) – найбільш густонаселене місто і столиця Перу. Його заснував в якості адміністративного центру знаменитий конкістадор Франсіско Пісарро в 1535 році і назвав “Місто Королів” - Сьюдад-де-лос-Рейес. Але за поселенням закріпилася інша назва – Ліма, по імені долини, де розташоване місто. Зараз це галасливий, сучасний мегаполіс, його територія разом з передмістями понад 2,5 тисячі кв. км., населення близько 9 млн. жителів.

Старий центр Ліми починається з площі Зброї (Plaza de Armas), саме тут Пісарро наказав будувати перші будівлі. Домінуюча будівля площі – Собор Санта-Домінго, побудований в 1564 році, в його каплиці покояться останки великого завойовника Франсіско Пісарро. Трохи далі знаходиться церква та жіночий монастир Сан-Франциско (Monasterio de San Francisco), побудований в стилі бароко. У його підземеллях і склепах поховано більше 75 тисяч людей.

У Лімі зібрано багато культурних цінностей пов’язаних з доколумбової історією Перу. Національні індіанські костюми, предмети побуту, кераміка і мумії виставлені на трьох поверхах Національного музею. У його експозиціях є зменшені копії пам’яток, які знаходяться в інших містах Перу, тому туристи можуть тут вибрати екскурсії по місцях які їх зацікавили. Не менш цікаві й спеціалізовані музеї – Музей кераміки імені Рафаеля Ларко Еррери і Музей Археології та Антропології. У цих музеях в основному зібрані експонати доколоніального періоду Перу.

Торговий квартал Мірафлорес призначено шопінгу, тут можна купити одяг і електронну техніку, а на ринку Меркадо-Індіо, купують сувеніри та товари індіанської тематики. Ввечері та вночі, популярним місцем відпочинку туристів є квартал Барранко, де працюють нічні клуби і ресторани, і найбільший на планеті Парк Фонтанів (Ghesa Fuentes), занесений до книги рекордів Гінесса. Тут функціонують інтерактивні фонтани з мінливою кольоровою підсвіткою. Найбільший фонтан піднімає воду на вісімдесятиметрову висоту.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла