Мар Дель Плата

Мар Дель Плата

Інформація про місто Мар Дель Плата

Мар Дель Плата (Mar del Plata) один з найкращих курортів Аргентини. Розташований на узбережжі Атлантичного океану, відстань до Буенос-Айреса – 400 кілометрів. Назва міста перекладається з іспанської мови як “Срібне море”.

При населенні в півмільйона жителів, Мар Дель Плата приймає щорічно близько семи мільйонів відпочиваючих. Прекрасні пляжі, помірний морський клімат, налагоджена туристична інфраструктура, роблять місто привабливим для туристів зі всього світу.

У місті є кілька парків з водними атракціонами, найбільш цікаві для відвідування: Мар Дель Плата Акваріум (Mar del Plata Aquarium) – величезний парк розміщений прямо на березі моря. Тут представлено кілька видів шоу з морськими тваринами – дельфінами і морськими котиками, є екстремальний виступ з акулами. Спортсмени виступають на водних лижах, водних скутерах, виконують акробатичні трюки.

У Мар Дель Плата діє великий аквопарк Аквасол, на площі в кілька гектарів розмістилися 18 басейнів, 14 різних водних тобоганів. Є великий басейн з штучними хвилями. Для гурманів працює кілька кафе з рибним меню, є спеціальні галявини для пікніків з барбекю.

У місті функціонує велика мережа готелів – від недорогого готелю Ріазор (Hotel Riazor Mar Del Plata) з ціною від 29 євро за ніч, до шикарного готелю Шератон (Sheraton Mar Del Plata Hotel), тут номери оцінюються від 130 євро за ніч.

У Мар Дель Плата добре розвинена і спортивна інфраструктура, у місті проводилися чемпіонат світу з футболу 1978 року і Панамериканські ігри 1995 року. Є поля для гольфу і тенісу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла