Трухільо

Трухільо

Інформація про місто Трухільо

Місто Трухільо (Trujillo) – адміністративний центр департаменту Лібертад, який розташувався на тихоокеанському узбережжі в північній частині республіки Перу, в гирлі річки Моче і в 56 км від столиці держави – міста Ліми.

Трухільо – третє за значимістю та величиною місто в Перу. У ньому розвинена хімічна, целюлозно-паперова, текстильна і харчова промисловість. Не останнє місце займає сільське господарство та конярство.

Місце розташування сучасного Трухільо має давню історію, що йде в II століття до н.е. На місці нинішнього міста, колись, знаходилися поселення індіанців племені мочика, які були досить розвинутою цивілізацією і займалися переважно сільським господарством і були майстрами в обробці золота. Пізніше, з XIII по XV століття, до завоювання цієї території інками, цю місцевість займала держава Чімор, племена якої виробляли вироби з різного металу, кераміки, виготовляли тканини і килими. Трухільо, заснований в 1535 році іспанцем Франціско Пісарро, придбав популярність завдяки своєму місцю розташування, і став швидко заселятися заможними іспанськими ідальго. Побудовані в ті часи шикарні особняки з різьбленими дерев’яними балконами і крученими гратами, собори і численні храми, досі прикрашають вулиці Трухільо і є значущими архітектурними пам’ятниками Перу.

Однією з основних визначних пам’яток міста можна назвати головну площу, на якій знаходиться Палац єпископа і міська ратуша, а в археологічному музеї надані увазі гостей експонати, які були виявлені під час археологічних розкопок. В околицях Турхільо можна відвідати історичні пам’ятки цивілізацій Мочіка (храми Місяця і Сонця) і прогулятися по древньому місту Чан-Чан, яке заснували індіанці племені Чиму. Так само Трухільо славиться своїми чистими і добре обладнаними пляжами, серед яких можна відзначити пляжі Чікама, Делісіас і Уанчака. Щорічно на пляжі Чікама проводяться змагання з серфінгу, сюди з’їжджаються спортсмени з усього світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла