Вінья дель Мар

Вінья дель Мар

Інформація про місто Вінья дель Мар

Вінья дель Мар (Vina del Mar) – місто на тихоокеанському узбережжі Чилі. Безумовно, це місто по праву носить назву “місто-сад”. Туристи, що побували у Вінья дель Мар, надовго запам’ятовують прекрасні пляжі, що витягнулися вздовж моря багатокілометрової смугою, безліч готелів уздовж набережних, вулиці в тіні пальм, і акуратні зелені газони, як ніби зійшли з вітальних листівок, відправлених під час відпочинку на морському курорті. Але крапку в цьому шаленстві зелені, ставлять величезний унікальний годинник з квітів (Flower Clock). Його час цвітіння і відтінки підібрані так, що майже цілий рік на газоні ясно видно циферблат і числа на ньому.

Окремо потрібно сказати про готелі, їх тут багато – від величезних готельних комплексів до невеликих затишних закладів, де ви зможете відпочити з максимальним затишком, як на дачі у бабусі. Ну і ціни, відповідно, від високих – для забезпечених туристів, до прийнятних – для рядових трудівників офісів. Уздовж пляжів, по набережній розташована незліченна кількість маленьких магазинчиків і просто крамниць, де продаються товари чилійського виробництва, вироби ручної роботи та сувеніри. Великим попитом користуються чилійські сомбреро, фігурки індіанських вождів і тотеми, вироби дляпідлоги, зроблені з шкур альпака. Його шерсть міцніше в три рази і тепліше в шість разів, ніж звичайна овеча вовна.

Якщо ви хочете оглянути культурні пам’ятки Вінья дель Мар, то почати потрібно з Музею Археології та природної історії (Museo de Arquelogia e Historia Natural Francisco Fonck), названого на честь знаменитого чилійського дослідника культури Інків Франсіско Фонка. Тут є кілька експозицій присвячених історії Чилі, зокрема, колекція ювелірних виробів індіанського племені арауканів, предмети побуту і культові речі, колекції комах і опудала тварин і птахів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла