У Перу знайшли доінське поховання

У Перу знайшли доінське поховання

Поблизу спортивного центру Перу археологи виявили поховання інків. Всього знайдено 11 могил, деяким з яких близько 1400 років.

Поховання знайшла команда археологів, що проводили розкопки в грудні. Могили знаходяться в містечку Хуека Тупак Амару поблизу перуанського спортивного селища в Лімі. Громадськості про знахідку оголосили тільки 26-го лютого.

Коментуючи виявлення поховання, археолог Фернандо Херрера, який очолює проект, зазначає, що три могили з числа знайдених належать культурі Ліми, яка розвивалася в 200-700 роках. Вісім інших скелетів, імовірно, відносяться до більш молодої культури Ішма, що існувала в 1000 – 1400 роках.

Всі скелети укладені на очеретяні ложа, до яких вони прив’язані канатами з пальми ротанга, і покриті одним або декількома тканинними полотнами. Разом з покійними інками в могилах виявили керамічні вироби, текстиль, листя плодових дерев і сільськогосподарські інструменти.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла