У Португалії народилися чотири дитинчати іберійської рисі

У Португалії народилися чотири дитинчати іберійської рисі

У Національному центрі репродукції (CNRLI) в Сілвеш (Алгарве) народилися чотири дитинчати іберійської рисі. Малюки здорові і поповнять популяцію з 18 рисей, що проживають у центрі.

Мама рисят була привезена в CNRLI з саду Zoobotânico de Jerez в Іспанії в 2010 році. Всього у 2012 році в центрі на світ з’явилися 20 рисят, з яких вижили 14.

Іберійська рись – один з найрідкісніших видів ссавців і знаходиться на межі зникнення. Її популяція складає всього 100 особин. Вона внесена у Додаток I CITES (Конвенція з міжнародної торгівлі вимираючими видами дикої фауни і флори), а також в списки Всесвітнього союзу охорони природи (IUCN), в категорію I (тварини, піддаються загрозі зникнення). Це сталося після того, як її популяція скоротилася на 80% протягом останніх 15-27 років.

Саме тому народження чотирьох рисят винятково важливо для підтримки популяції і виживання цього виду.

В одному посліді іберійської рисі в середньому два-три дитинчати, які з’являються на світ після вагітності, яка триває два місяці. Як правило, з одного посліду виживають один-два дитинчати.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла