Аппієва дорога: 560 кілометрів римської історії

Якщо відійти від центру Риму, то Аппієва дорога здасться лише черговою руїною, прихованою кафе і ресторанами. Насправді, вона є однією з найбільш довгих і найстаріших доріг планети і за сумісництвом однією з популярних пам’яток Італії. Дорога, прокладена ще за часів розвидку імперії, стала невід’ємною частиною її історії.

Аппієва дорога і по сьогоднішній день вважається одним з чудес Риму. Дорога, яка була прокладена ще в 312 році до н.е., простяглася на 560 кілометрів від Рима до Бріндізі. Настільки довгий шлях був названий на честь відомого римського державного діяча Аппія Клавдія Цека. Спочатку Аппієва дорога була прокладена для проходження армії і забезпечення необхідними товарами жителів імперії, але з часом дорога почала використовуватися і для інших цілей.

Згідно з римськими традиціями, тіла мерців не можуть бути похованими в місті. Внаслідок чого, гробниці зводили на околицях Риму, і безліч багатих римлян покояться прямо коло дороги. Їх гробниці цікаві туристи можуть побачити і сьогодні.

Не можна не відзначити, що Аппієва дорога – це просто приголомшлива робота для того часу. Бездоганно вимощені камені, швидше за все, залишилися такими, якими були тисячі років тому. Існує думка, що дорожнє полотно лежить настільки міцно, що знадобиться гострий предмет для того, щоб вийняти один із каменів.

Після того як владу в Римі зайняло християнство, Аппієва дорога придбала нове життя. Як свідчить легенда, на цьому шляху апостол Петро зустрів Ісуса. Сьогодні частина дороги перетворилася в парк, проте велика Аппієва дорога все ще придатна для ходьби.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла