Вулканічний острів Стромболі: місце для екстремального альпінізму

На північ від Сицилії знаходиться маленький вулканічний острів Стромболі, площа якого складає всього 12,6 квадратних кілометрів. Вулкан Стромболі прийнято вважати справжнім дивом природи, оскільки він є єдиним діючим вулканом на планеті, що викидається кожні 15-20 хвилин протягом тисячоліть. Кожне невелике виверження супроводжується сплесками в повітря магми, після чого вона повільно стікає по скелях в прибережні морські води.

Три рази за останні сто років спостерігалися сильні виверження вулкана, останнє з яких відбулося в 2003 році. Це виверження забрало життя багатьох місцевих жителів, зруйнувавши їх поселення. Після цього туристам на два роки заборонили відвідувати вулкан, і тільки в 2005 екстремальні круїзи поновилися. Незважаючи на те, що сильні виверження вулкана трапляються вкрай рідко, багатьом туристам все ж рекомендується утриматися від дослідження пам’ятки. На острів часто прибувають експедиції геологів, які, досліджують загальні принципи дії вулканів на прикладі Стромболі.

На даний момент існує кілька турів, які пропонують туристам забратися на вершину, де, згідно з правилами, вони повинні залишатися не більш однієї години. Сходження на вершину вулкана займає приблизно три години, при цьому потрібно строго слідувати інструкціям гіда. Під час сходження з вершини, швидше за все, буде темно, так що туристам рекомендують запастися ліхтариками. Тури подорожче включають в себе нічні круїзи близько вулкана: вулкан котрий вивергається на тлі нічного неба створює запаморочливий краєвид.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла