Палац Ка ‘д’Оро: кращий зразок венеціанської готики

Яскравою архітектурною пам’яткою Венеції є палац Ка ‘д’Оро (або палаццо Санта-Софія), назва якого в перекладі означає «Золотий Дім». Ця розкішна споруда, що знаходяться на березі Великого каналу у кварталі Каннареджо, вважається кращим зразком венеціанської готики.

Палаццо Санта Софія, так офіційно називається цей величний палац, був споруджений, якщо вірити літописам, близько 1430-го року під керівництвом відомих італійських архітекторів Бартоломео і Джованні Бона. Ініціатором зведення розкішного будинку був патрицій Марино Контаріні – виходець із могутнього сімейства, яке дало Венеції вісьмох дожів.

На тому місці, де був зведений Ка ‘д’Оро, раніше знаходився палац Палаццо Дзено, виконаний у візантійському стилі. За наказом Контаріні Палаццо Дзено знесли, щоб звести новий палац, архітектура якого представляла собою гармонійне поєднання середньовічної мечеті і церкви.

Золотий Будинок – так назвали палац, тому що при декорі його стін в досить великих кількостях використовували сусальне золото, за свою історію змінив багато власників, які неодноразово перебудовували його.

Важливою датою для Палаццо Санта Софія став 1894, саме тоді барон Джорджіо Франкетті викупив палац, при цьому він ініціював його масштабну реконструкцію, використовуючи збережені стародавні креслення та картини. Також Франкетті мав багатющу колекцію живопису, яка перейшла після смерті барона у власність Венеції. Золотий будинок відрізняється своєю асиметричністю, його ліве крило ажурне і повітряне, в той же час праве відрізняється монолітністю.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла