Дизайн-готель Basiliani: неоліт в сучасній обгортці

У самому центрі старовинного італійського міста Матера розташувався незвичайний готель, який поєднує в собі сучасний комфорт з неповторною атмосферою старовини. Саме місто давно відоме туристам своїми численними хитромудрими печерами і старими кам’яними будівлями, і дизайн-готель Basiliani повністю підтримує дух цієї місцевості. Готелі та мотелі будь-якого іншого міста не зрівняються з цією незвичайною будовою, адже частково вона буквально вирізана в скелі.

Незважаючи на давнє походження будівлі – вона відноситься ще до епохи неоліту – всередині вона облаштована з максимальним комфортом для проживаючих тут людей. Це стало можливим завдяки професіоналізму архітектора Доменіко Фіоре, який доклав чимало зусиль для облагородження внутрішніх приміщень.

Працюючи над оформленням готелю, архітектор постарався зберегти недоторканим його зовнішній вигляд, що несе в собі історичну цінність. У той же час у всіх внутрішніх приміщеннях готелю був зроблений якісний ремонт, що дозволяє приймати відвідувачів на найвищому рівні.

Дизайн кімнат витриманий у мінімалістично чорно-білій гамі, лише в деяких місцях розведений яскравими червоними акцентами. Внутрішні печерні склепіння дизайнер залишив майже незміненими, що не дає відвідувачам забути, в якому старовинному місці вони знаходяться. При цьому древня кам’яна кладка прекрасно сусідить з сучасною сантехнікою і пластиковими вікнами. Меблі в приміщеннях підібрана так, щоб не відволікати увагу мешканців від навколишньої величі старовини – вони дуже прості і скромні, але при цьому зручні і функціональні.

Перебування в такому неординарному готелі справляє незабутнє враження на його відвідувачів, нестачі в яких тут ніколи не було.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла